Overslaan en naar de inhoud gaan

Collaborateurs

Theme Settings

Layout Style

Background Box

Kleur

Richting

Renske Koedijk

Team France, Ordermanagement

Renske Koedijk

Team France, Ordermanagement

Fonction
Ordermanager
Numéro de téléphone
+31 (0)314-355 623
E-mail
renske.koedijk@senefelder.nl

Hans Wijnstra

Verkoop Nederland, Team France

Hans Wijnstra

Verkoop Nederland, Team France

Fonction
Medewerker Sales Support
Numéro de téléphone
+31 (0)314-355 513
E-mail
hans.wijnstra@senefelder.nl

Willem Pauwels

Retail Ordermanagement

Willem Pauwels

Retail Ordermanagement

Fonction
Ordermanager
Numéro de téléphone
+31 (0)570-694 683
E-mail
willem.pauwels@rotosmeets.com

Bertram Hofstee

Retail Ordermanagement

Bertram Hofstee

Retail Ordermanagement

Fonction
Ordermanager
Numéro de téléphone
+31 (0)570-694 630
E-mail
bertram.hofstee@rotosmeets.com

Jos Bouwens

Retail Ordermanagement

Jos Bouwens

Retail Ordermanagement

Fonction
Ordermanager
Numéro de téléphone
+31 (0)570-694 570
E-mail
jos.bouwens@rotosmeets.com

Bram Balkenende

Calculatie & Sales Support

Bram Balkenende

Calculatie & Sales Support

Fonction
Coördinator Sales Support
Numéro de téléphone
+31 (0)570-694 853
E-mail
bram.balkenende@rotosmeets.com

Albert van den Elzen

Calculatie & Sales Support

Albert van den Elzen

Calculatie & Sales Support

Fonction
Internal Accountmanager
Numéro de téléphone
+31 (0)570-694 851
E-mail
albert.vd.elzen@rotosmeets.com

John Sonnemans

Ordermanagement

John Sonnemans

Ordermanagement

Fonction
Ordermanager
Numéro de téléphone
+31 (0)495-751 556
E-mail
john.sonnemans@rotosmeets.com